Tu jesteś:  START arrow ŁAMIGŁÓWKI arrow Zawody arrow Juz 23.11 w piątek - wielkie łamanie głowy, czyli IV Puchar Polski w rozwiązywaniu łamigłowek
 

   ŁAMIGŁÓWKI, GRY, KRZYŻÓWKI

 

Juz 23.11 w piątek - wielkie łamanie głowy, czyli IV Puchar Polski w rozwiązywaniu łamigłowek Drukuj Email
JuĹź w  najbliĹźszy piątek 23 listopada o 12.00, na stronach internetowych Polskiego Stowarzyszenia MiłośnikĂłw Gier i Łamigłówek rozpoczną sie eliminacje do finału IV Pucharu Polski w rozwiązywaniu łamigłówek.

Na stronie SFINKSA pojawiły się juĹź zadania treningowe. Internetowe eliminacje zostaną przeprowadzone w dniach od 23 do 26 listopada br , zaś finał odbędzie się w Warszawie 15 grudnia. 

 

Dlaczego warto wziąć udział w eliminacjach IV Pucharu Polski?

- po pierwsze po to, aby walczyć o finał - a w finale o Puchar Polski - jedno z najcenniejszych trofeów dla miłośniczek i miłośników łamania głowy

- po drugie po t, aby zawalczyć o punktu  w rankingu najlepszych  łamigłówkowiczĂłw   pierwszych  dziesięć osĂłb z rankingu wchodzi do eliminacji mistrzostw Polski w rozwiązywaniu łamigłówek. Tylko w tych mistrzostwach moĹźna dostać się do polskiej reprezentacji na mistrzostwa świata w rozwiązywaniu łamigłówek.

- po trzecie, równie ważne jak dwa poprzednie - dla frajdy i dla możliwości porównania się z innymi.

SFINKS zaprasza wszystkie miłośniczki i miłośnikĂłw łamania głowy  do rozwiązywania zadań treningowych i do zapoznania się z zadaniami z poprzednich trzech PucharĂłw Polski, ktĂłre rĂłwnieĹź są umieszczone na stronie SFINKSA.

 
następny artykuł »