Tu jesteś:  START arrow ŁAMIGŁÓWKI arrow Zawody arrow MISTRZOWSKIE ŁAMIGŁÓWKI - lektura obowiązkowa wszystkich miłośnikĂłw łamania głowy
 

   ŁAMIGŁÓWKI, GRY, KRZYŻÓWKI

 

MISTRZOWSKIE ŁAMIGŁÓWKI - lektura obowiązkowa wszystkich miłośników łamania głowy Drukuj Email

ImageNa Allegro można kupić książkę MISTRZOWSKIE ŁAMIGŁÓWKI.

Książka zawiera zadania (wraz z rozwiązaniami) z XV mistrzostw świata w rozwiązywaniu łamigłówek, które zostały rozegrane w październiku 2006 r. w Borowcu w Bułgarii. Na 192 stronach jest prezentowanych 178 mistrzowskich łamigłówek. Przed zakupem można zapoznać się tam ze wstępem do książki, spisem treści oraz z przykładami kilku zadań. Cena książki 27,50 zł.W książce jest także podana dokładna punktacja wszystkich zadań i pełny zestaw wyników z wszystkich 16 rund mistrzostw. Dzięki temu każdy czytelnik bez trudu porówna swoje umiejętności do najlepszych łamigłówkowiczów na świecie.
Ponieważ prawie każde zadanie oparte jest o ilustrację (diagram, rysunek itp), więc książka zawiera kilkaset czarno białych ilustracji. Duży format (prawie A4) – 205 x 260 mm pozwala rozwiązywać każde zadanie bezpośrednio w książce. To nieodzowna pozycja w biblioteczce każdego, kto startuje lub chce startować w zawodach łamigłówkowych.

Polecamy ją wszystkim miłośniczkom i miłośnikom rozkoszy łamania głowy.

Aby trafić na stronę z książką wystarczy kliknąć poniższy link:
MISTRZOWSKIE ŁAMIGŁÓWKI.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »